Cinefish.bg
Cinefish.bg Cinefish.bg
 
Начало »

Новини

»

Тв новини TV програмата на bTV Comedy за периода 21 - 27 май 2012 г.

TV програмата на bTV Comedy за периода 21 - 27 май 2012 г.
Програмата на bTV Comedy за периода 21 - 27 май 2012 г.
Cinefish.bg

Тв новини
TV програмата на bTV Comedy за периода 21 - 27 май 2012 г.

11.05.2012, 14:09  |   Видяна: 1190  |   Press Release  |   ТВ

Понеделник, 21 май

06:00 – „Царят на квартала” – комедиен сериал, с. 9, еп. 13
06:30 – „Дарма и Грег” – комедиен сериал, с.1, еп. 1
07:00 – „Столичани в повече” /п/ – сериал, с.3, еп.11
08:00 – „Смахнато семейство”/п/ – комедиен сериал, еп. 19, 20
09:00 – „Аламинут” – комедийна поредица
10:00 – „Колкото толкова” /п/ – комедия, драма, режисьор: Джеймс Брукс, в ролите: Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Шърли Найт, Скийт Улрих, Куба Гудинг младши
12:00 - „Али Макбийл” /п/ -  сериал, с.2, еп. 12
13:00 – „Дарма и Грег” /п/ – комедиен сериал, с. 1, еп. 5
13:30 - „Зайнфелд” /п/– комедиен сериал, с.7, еп. 7
14:00 – „Смахнато семейство” - комедиен сериал, еп. 21, 22
15:00 – "Тя и той” /п/ – ситком, с.3, еп. 19, 20
16:00 – „Женени с деца” /п/– комедиен сериал, с. 9, еп. 20, 21
17:00 – "Комиците" – комедийно шоу
18:00 – „Али Макбийл” - сериал, с.2, еп. 13
19:00 -  „Дарма и Грег” – комедиен сериал, с. 1, еп. 6
19:30 – „Зайнфелд” – комедиен сериал, с.7, еп. 8
20:00 – „Любовен билет” – романтична комедия, режисьор: Себастиан Виг, в ролите: Волке Хегенбарт, Оливър Буутз, Джулиан Вейгенд, Кристин Кауфман
22:00 – „Женени с деца” – комедиен сериал, с. 9, еп. 22, 23
23:00 – „Малкълм” – комедиен сериал, с. 6, еп. 4, 5
00:00 – "Аида” – комедиен сериал, еп. 49
01:00 – „Царят на квартала” /п/ – комедиен сериал, с. 9, еп. 13
01:30 - „Дарма и Грег”/п/ – комедиен сериал, с.1, еп. 6
02:00 – "Първична сила”/п/ – турнир на Световната федерация по кеч
03:00 – „Али Макбийл” /п/ - сериал, с.2, еп.13
04:00 – „Малкълм” /п/ – комедиен сериал, с. 6, еп. 4, 5
05:00 – „Царят на квартала” /п/ – комедиен сериал, с. 9, еп. 13
05:30 – „Дарма и Грег”/п/ – комедиен сериал, с.1, еп. 6

Вторник, 22 май

06:00 – „Дарма и Грег” – комедиен сериал, с.1, еп. 2, 3
07:00 – „Аида” /п/– комедиен сериал, еп. 49
08:00 – „Смахнато семейство” /п/- комедиен сериал, еп. 21, 22
09:00 – "Комиците" /п/ – комедийно шоу
10:00 - „Любовен билет” /п/ – романтична комедия, режисьор: Себастиан Виг, в ролите: Волке Хегенбарт, Оливър Буутз, Джулиан Вейгенд, Кристин Кауфман
12:00 - „Али Макбийл” /п/ - сериал, с.2, еп. 13
13:00 – „Дарма и Грег” /п/ – комедиен сериал, с. 1, еп. 6
13:30 - „Зайнфелд” /п/ – комедиен сериал, с.7, еп. 8
14:00 – „Смахнато семейство” - комедиен сериал, еп. 23, 24
15:00 – „Малкълм” /п./ – комедиен сериал, с. 6, еп. 4, 5
16:00 – „Женени с деца” /п/ – комедиен сериал, с. 9, еп. 22, 23
17:00 – "Комиците" – комедийно шоу
18:00 – „Али Макбийл” - сериал, с.2, еп.14
19:00 -  „Дарма и Грег” – комедиен сериал, с. 1, еп. 7
19:30 – „Зайнфелд” – комедиен сериал, с.7, еп. 9
20:00 –„Полицейска академия 4: Граждански патрул” – комедия, криминален, режисьор: Джим Дрейк, в ролите: Стив Гутемберг, Ким Катрал, Д.Б Байли, Буба Смит, Шарън Стоун
22:00 – „Женени с деца” – комедиен сериал, с. 9, еп. 24, 25
23:00 – „Малкълм” – комедиен сериал, с.6, еп. 6, 7
00:00 – "Аида” – комедиен сериал, еп. 50
01:00 – „Дарма и Грег” /п/– комедиен сериал, с.1, еп. 2, 3
02:00 – „Разбиване” /п/– турнир на Световната федерация по кеч
03:00 – „Али Макбийл” /п/ - сериал, с.2, еп. 14
04:00 – „Малкълм” /п/ – комедиен сериал, с. 6, еп.6, 7
05:00 – „Дарма и Грег” /п/– комедиен сериал, с.1, еп. 2, 3

Сряда, 23 май

06:00 – „Дарма и Грег” – комедиен сериал, с.1, еп. 4, 5
07:00 – „Аида” /п./ – комедиен сериал, еп. 50
08:00 - „Смахнато семейство” /п/- комедиен сериал, еп. 23, 24
09:00 – „Комиците" /п/ – комедийно шоу
10:00 - „Полицейска академия 4: Граждански патрул” /п/– комедия, криминален, режисьор: Джим Дрейк, в ролите: Стив Гутемберг, Ким Катрал, Д.Б Байли, Буба Смит, Шарън Стоун
12:00 - „Али Макбийл” /п/ - сериал, с.2, еп. 14
13:00 – „Дарма и Грег” /п/ – комедиен сериал, с. 1, еп. 7
13:30 - „Зайнфелд” /п/– комедиен сериал, с.7, еп. 9
14:00 – „Смахнато семейство” - комедиен сериал, еп. 25, 26
15:00 – „Малкълм” /п/ – комедиен сериал, с. 6, еп. 6, 7
16:00 – „Женени с деца” /п/ – комедиен сериал, с. 9, еп. 24, 25
17:00 – "Шоуто на Слави" – вечерно токшоу
18:00 – „Али Макбийл” - сериал, с.2, еп. 15
19:00 -  „Дарма и Грег” – комедиен сериал, с. 1, еп. 8
19:30 – „Зайнфелд” – комедиен сериал, с.7, еп. 10
20:00 – „Скаутът” – романтична комедия, драма, режисьор: Майкъл Ритчи, в ролите: Алберт Брукс, Брендан Фрейзър, Ен Туомей, Лейн Смит, Майкъл Рапапорт, Бери Шебака Хенли, Джон Каподиче и др.
22:00 – „Женени с деца” – комедиен сериал, с. 9, еп. 26, 27
23:00 – „Малкълм” – комедиен сериал, с. 6, еп. 8, 9
00:00 – "Аида” – комедиен сериал, еп. 51
01:00 – „Дарма и Грег” /п/ – комедиен сериал, с.1, еп. 4, 5
02:00 – "Първична сила”/п./ – турнир на Световната федерация по кеч
03:00 – „Али Макбийл” /п./ - комедиен сериал, с.2, еп. 15
04:00 – „Малкълм” /п/ – комедиен сериал, с. 6, еп. 8,9
05:00 – „Дарма и Грег” /п/ – комедиен сериал, с.1, еп. 4, 5

Четвъртък, 24 май

06:00 – „Дарма и Грег” – комедиен сериал, с.1, еп. 6, 7
07:00 – "Аида” /п./ – комедиен сериал, еп. 51
08:00 – „Смахнато семейство” /п/- комедиен сериал, еп. 25, 26
09:00 – „Шоуто на Слави" /п/ – вечерно токшоу
10:00 - „Скаутът” /п/– романтична комедия, драма, режисьор: Майкъл Ритчи, в ролите: Алберт Брукс, Брендан Фрейзър, Ен Туомей, Лейн Смит, Майкъл Рапапорт, Бери Шебака Хенли, Джон Каподиче и др.
12:00 - „Али Макбийл” /п/ - сериал, с.2, еп. 15
13:00 – „Дарма и Грег” /п/ – комедиен сериал, с. 1, еп. 8
13:30 – „Зайнфелд” /п/ – комедиен сериал, с.7, еп. 10
14:00 – „Смахнато семейство”- комедиен сериал, еп. 27, 28
15:00 – „Малкълм” /п/ – комедиен сериал, с. 6, еп. 8, 9
16:00 – „Женени с деца” /п/ – комедиен сериал, с. 9, еп. 26, 27
17:00 – "Столичани в повече"  – сериал, с.3, еп. 12
18:00 – „Али Макбийл” - сериал, с. 2, еп. 16
19:00 -  „Дарма и Грег” – комедиен сериал, с. 1, еп. 9
19:30 – „Зайнфелд” – комедиен сериал, с.7, еп. 11
20:00 – „Алея за кучета” – комедия, режисьор: Брус Маккълок, в ролите: Питър Макнийл, Наташа Хенстридж, Люк Уилсън, Джанийн Гарофало, Брус Маккълок, Марк Маккини, Дейвид Макин
22:00 – „Женени с деца” – комедиен сериал, с. 9, еп. 28
22:30 – „Женени с деца” – комедиен сериал, с.10, еп. 1
23:00 – „Малкълм” – комедиен сериал, с. 6, еп. 10, 11
00:00 – "Аида” – комедиен сериал, еп. 52
01:00 – „Дарма и Грег” /п/– комедиен сериал, с.1, еп. 6, 7
02:00 – „Разбиване”/п/ – турнир на Световната федерация по кеч
03:00 – „Али Макбийл” /п/ - комедиен сериал, с. 2, еп. 16
04:00 – „Малкълм” /п/ – комедиен сериал, с. 6, еп. 10, 11
05:00 – „Дарма и Грег” /п/ – комедиен сериал, с.1, еп. 6, 7

Петък, 25 май

06:00 - „Дарма и Грег” – комедиен сериал, с.1, еп. 8, 9
07:00 – "Аида” /п./ – комедиен сериал, еп. 52
08:00 – „Смахнато семейство”/п/- комедиен сериал, еп. 27,28
09:00 – "Столичани в повече” /п/ - сериал, с.3, еп.12
10:00 – „Алея за кучета” /п/– комедия, режисьор: Брус Маккълок, в ролите: Питър Макнийл, Наташа Хенстридж, Люк Уилсън, Джанийн Гарофало, Брус Маккълок, Марк Маккини, Дейвид Макин
12:00 – „Али Макбийл” /п/ - сериал, с.2, еп. 16
13:00 – „Дарма и Грег” /п./ - комедиен сериал, с. 1, еп. 9
13:30 – „Зайнфелд” /п/– комедиен сериал, с.7, еп. 11
14:00 – „Смахнато семейство”- комедиен сериал, еп. 29, 30
15:00 – „Малкълм” /п/ – комедиен сериал, с. 6, еп. 10, 11
16:00 – „Женени с деца” /п/ – комедиен сериал, с. 9, еп. 28
16:30 – „Женени с деца” /п/ - комедиен сериал, с.10, еп. 1
17:00 – „Шоуто на Слави”  –  вечерно токшоу
18:00 - „Али Макбийл”  - сериал, с. 2, еп. 17
19:00 – „Дарма и Грег” – комедиен сериал, с. 1, еп. 10
19:30 – „Зайнфелд” – комедиен сериал, с.7, еп. 12
20:00 – „Събудих се на 30” – комедия, романтичен, режисьор: Гари Уиник, в ролите: Дженифър Гарнър, Марк Ръфало, Джуди Гриър, Анди Съркис, Кати Бейкър
22:00 – „Женени с деца” – комедиен сериал, с. 10, еп. 2, 3
23:00 – „Малкълм” – комедиен сериал, с. 6, еп. 12, 13
00:00 – „Аида” – комедиен сериал, 53
01:00 - „Дарма и Грег”/п/ – комедиен сериал, с.1, еп. 8, 9
02:00 – „Шоуто на Слави”  /п/ –  вечерно токшоу
03:00 – „Али Макбийл” /п/– сериал, с.2, еп. 17
04:00 – „Малкълм” /п/ – комедиен сериал, с. 6, еп. 12, 13
05:00 – „Дарма и Грег” /п/– комедиен сериал, с.1, еп. 8, 9

Събота, 26 май

06:00 – „Клуб „Веселие” – сериал, еп. 7
07:00 – „Две момчета и едно момиче” – комедиен сериал, еп. 5,6
08:00 – „Шоуто на Слави” –  вечерно токшоу
09:00 – “Тя и той” – ситком, с.3, еп. 21, 22
10:00 – „Събудих се на 30” /п/– комедия, романтичен, режисьор: Гари Уиник, в ролите: Дженифър Гарнър, Марк Ръфало, Джуди Гриър, Анди Съркис, Кати Бейкър
12:00 – „Клуб „Веселие” /п/– сериал, еп. 7
13:00 – „Столичани в повече” /п/– сериал, с.3, еп.12
14:00 – „Приятели” – комедиен сериал, с.1, еп. 10, 11, 12, 13
16:00 - „Две момчета и едно момиче” /п/– комедиен сериал, еп. 5,6
17:00 – "Комиците" – комедийно шоу
18:00 – "Тя и той” – ситком, с.3, еп. 21, 22, 23
19:30  – "Слънчева Филаделфия" – сериал, с.2, еп. 5
20:00 – „Скъпи сънародници” – комедия, режисьор: Питър Сегал, в ролите: Лорън Бакол, Джак Лемън, Джон Хърд, Джеймс Гарнър, Села Уорд, Дан Акройд
22:00 – „Блондинка в книжарница” – комедиен сериал, с. 1, еп. 4, 5
23:00 – "Първична сила” – турнир на Световната федерация по кеч
00:00 – „Приятели” /п/ – комедиен сериал, с.1, еп. 10, 11, 12, 13
02:00 -  „Блондинка в книжарница” /п/ – комедиен сериал, с. 1, еп. 4, 5
03:00 – "Тя и той” /п/ – ситком, с.3, еп. 21, 22, 23
04:30 – „Слънчева Филаделфия" /п/– сериал, с.2, еп.5
05:00 - "Комиците" /п/– комедийно шоу

Неделя, 20 май

06:00 – „Клуб „Веселие” – сериал, еп. 8
07:00 – „Две момчета и едно момиче” – комедиен сериал, еп. 7, 8
08:00 – „Столичани в повече” /п/ – сериал, с.3, еп.12
09:00 – “Тя и той” – ситком, с.3, еп. 24, 25
10:00 – „Скъпи сънародници” /п/– комедия, режисьор: Питър Сегал, в ролите: Лорън Бакол, Джак Лемън, Джон Хърд, Джеймс Гарнър, Села Уорд, Дан Акройд
12:00 – „Клуб „Веселие” /п/– сериал, еп. 8
13:00 – "Комиците" – комедийно шоу
14:00 – „Приятели” – комедиен сериал, с.1, еп. 14, 15, 16, 17
16:00 - „Две момчета и едно момиче” /п/– комедиен сериал, еп. 7,8
17:00 – „Столичани в повече” /п/ – сериал, с.3, еп.12
18:00 – "Тя и той” – ситком, с.3, еп. 24, 25, 26
19:30  –"Слънчева Филаделфия" – сериал, с.2, еп. 6
20:00 -  „Идеалният образ” – романтична комедия, режисьор: Глен Карон, в ролите: Дженифър Анистън, Джей Мор, Кевин Бейкън, Олимпи Дукакис, Илейна Дъглас, Кевин Дън
22:00 – „Блондинка в книжарница” – комедиен сериал, с. 2, еп. 1, 2
23:00 – „Разбиване”/п/ – турнир на Световната федерация по кеч
00:00 – „Приятели” /п/ – комедиен сериал, с.1, еп. 14, 15, 16, 17
02:00 -  „Блондинка в книжарница” /п/– комедиен сериал, с. 2, еп. 1, 2
04:00 – "Тя и той” /п/ – ситком, с.3, еп. 24, 25, 26
04:30 – „Слънчева Филаделфия" /п/– сериал, с.2, еп.6
05:00 - „Столичани в повече” /п/ – сериал, с.3, еп.12

Споделете:

Cinefish.bg ОЩЕ НОВИНИ
Cinefish.bg - Всичко за киното МНЕНИЯ Cinefish.bg - Всичко за киното


За да напишете коментар, е нужно да влезете с Вашите име и парола.


 

 
Cinefish.bg Cinefish.bg