Cinefish.bg
Cinefish.bg Cinefish.bg
 
Начало »

ТВ програма

ТВ Програма Днес: Понеделник, 24 ноевмри, 15:46

Телевизия:
Ден:

20:00
По света и у нас
10:30
Здравето отблизо - Здравно предаване с водещи Мария Андонова и Ивайло Захариев
11:45
Малки истории
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
100 години българско кино: Отклонение игрален филм /п/
14:20
Япония днес /п/
14:30
Зелената линейка /п/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Живот с Дерек тв филм /35 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Малки истории /п/
16:35
Дързост и красота тв филм /3452 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:10
Светиците - тв филм /36 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:10
БНТ - 55 години от вашия живот /2005г./
19:40
Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:45
Спортни новини
21:00
История.BG: 95 години от подписването на Ньойския договор
22:00
В кадър: Силовата редакция на прехода филм от поредицата 25 години Демокрация
22:55
По света и у нас - Информационна емисия
23:00
Зелена светлина
23:05
100 години българско кино: Хитър Петър игрален филм /България, 1960г./
bTV
06:30
Тази сутрин- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30
Преди обед - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави /п/- вечерно токшоу
13:30
Тайните на времето - сериал
15:30
Светлината на моя живот - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Милост - сериал, еп. 14
21:30
Survivor: Камбоджа - приключенско реалити
22:30
Шоуто на Слави - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Под наблюдение - сериал, еп. 2
01:00
Досиетата Х - сериал, с. 8, еп. 15
02:00
Преди обед /п/- токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
bTV Новините /п./
04:30
Светлината на моя живот /п./ - сериал
06:00
Лице в лице /п./- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:20
Здравей, България - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
Опасна красота - сериен филм
13:30
Моята карма - сериен филм
14:30
Момичето, което обичах - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
Малката булка - сериен филм
18:00
Сделка или не - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
БИГ БРАДЪР: ALL STARS 2014 - реалити шоу
23:00
Господари на ефира - забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
Часът на Милен Цветков - предаване на НТВ
01:00
Костюмари - сериен филм
02:00
На кафе - предаване на НТВ /п/
04:15
Долината на слънцето - сериен филм /п/
05:15
Часът на Милен Цветков - предаване на НТВ /п/
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 31
06:15
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 22
07:10
Top Chef - първи сезон, еп. 7
08:05
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 8
08:30
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 9
09:00
Подли камериерки - първи сезон, еп. 2
09:55
Обратно в играта - първи сезон, еп. 2
10:20
Две момчета и едно момиче - първи сезон, еп. 3
10:50
Най-прекрасното време от годината - игрален филм, еп. 1
12:40
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 10
13:35
Частна практика - пети сезон, еп. 20
14:30
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 1
15:25
Top Chef - първи сезон, еп. 8
16:25
Жега в Кливланд - четвърти сезон, еп. 2
16:50
Бивши - трети сезон, еп. 10
17:20
Обратно в играта - първи сезон, еп. 2
17:45
Две момчета и едно момиче - първи сезон, еп. 3
18:15
Подли камериерки - първи сезон, еп. 3
19:10
Скандал - втори сезон, еп. 4
20:05
Скандал - втори сезон, еп. 5
21:00
Любовни авантюри - втори сезон, еп. 3
22:00
Любовни авантюри - втори сезон, еп. 4
22:55
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 11
23:50
Обратно в играта - първи сезон, еп. 3
00:15
Две момчета и едно момиче - първи сезон, еп. 4
00:45
Жега в Кливланд - четвърти сезон, еп. 2
01:10
Бивши - трети сезон, еп. 10
01:40
Имало едно време - трети сезон, еп. 5
02:30
Звездни истории с духове - втори сезон, еп. 12
03:15
Top Chef - първи сезон, еп. 8
04:00
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 1
04:45
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 10
05:15
Звездни истории с духове - втори сезон, еп. 12
AXN
05:20
Мерлин, приключенски, драма
06:05
Мерлин, приключенски, драма
07:05
Военна прокуратура, екшън, криминален
08:00
Елементарно, Уотсън!, криминален, драма
08:50
Сю Томас окото на ФБР, криминален
09:45
Мерлин, приключенски, драма
10:40
Изгубено момиче, фентъзи
11:30
Военна прокуратура, екшън, криминален
12:25
Сю Томас окото на ФБР, криминален
13:20
Др Хаус, драма
14:10
4исла, криминален, драма
15:00
Елементарно, Уотсън!, криминален, драма
15:50
Мерлин, приключенски, драма
16:45
Военна прокуратура, екшън, криминален
17:40
Изгубено момиче, фентъзи
18:30
Др Хаус, драма
19:20
Елементарно, Уотсън!, криминален, драма
20:10
4исла, криминален, драма
21:00
Престъпления без граници, драма, криминален
21:55
Как да ни се размине за убийство?, драма
22:45
Профилиране, криминален, драма
00:00
Морски детективи, екшън, криминален
00:50
Спартак: Отмъщение, екшън, приключенски
01:50
Престъпления без граници, драма, криминален
02:40
Опасен съсед; драма
04:35
Военна прокуратура, екшън, криминален
23:45
Праведен, екшън, криминален
HBO
04:40
Сърфисти, драма
06:30
В кадър ХІ, документален
07:00
Човекът от бъдещето, комедия
08:40
Феноменалните, анимация
10:35
Скрита луна, драма
12:35
Филми и звезди VІ, документален
13:05
101 далматинци, семейна комедия
14:45
Огненият пръстен, научна фантастика
16:55
Олив Китридж, биографична драма
18:00
Филомена, биографична драма
19:35
Роботът и Франк, фантастика
21:05
Рей Донован ІІ, криминална драма
22:05
Нюзрум ІІІ, драма
00:05
Тихите, ужаси
01:40
Призрачна буря, екшън мистерия
03:10
Улични крале 2, екшън, САЩ
23:05
Мачете убива, екшънтрилър
GTV
06:00
Да, мило - комедиен сериал, с. 5, еп. 9, 10
07:00
Клуб Веселие/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 7
08:00
Шоуто на Том и Джери- анимационен сериал
09:00
Шоуто на Слави - вечерно токшоу
10:00
Добре дошли в Коливуд/п./ - Комедия, криминален, САЩ, 2002г., Режисьор: Джо Русо
12:00
Напълно непознати /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 1, 2
13:00
Столичани в повече /п./ - сериал, с. 2, еп. 22
14:00
По средата /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 22
14:30
Клуб Веселие - комедиен сериал, с. 2, еп. 8
15:30
Предградие /п./ - сериал, с. 1, еп. 18
16:00
Приятели/п./- комедиен сериал, с. 1, еп. 3, 4
17:00
Комиците- комедийно шоу
18:00
По средата - комедиен сериал, с. 3, еп. 23
18:30
Столичани в повече - сериал, с. 2, еп. 23
19:30
Напълно непознати - комедиен сериал, с. 3, еп. 3, 4
20:30
Престъпник за един ден - Комедия, криминален, драма, САЩ, 2004г., Режисьор: Грег
22:30
Приятели- комедиен сериал, с. 1, еп. 5, 6
23:30
Предградие - сериал, с. 1, еп. 19
00:00
Шоуто на Слави /п./ - вечерно токшоу
01:00
Клуб Веселие/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 8
02:00
Столичани в повече/п./- сериал, с. 2, еп. 23
03:00
Шоуто на Том и Джери /п./- анимационен сериал
04:00
Да, мило /п./- комедиен сериал, с. 5, еп. 9, 10
05:00
Шоуто на Слави /п/- вечерно токшоу
07:00
Детски свят : Ekids - анимационна поредица
09:45
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
11:00
Моят син 1част- игрален филм
13:00
Новини
13:30
Диви сърца - 23 епизод- сериал
14:45
Новини
15:00
Делници - следобеден блок с водещ Николай Колев
18:00
Новини
18:40
Коментарна рубрика
19:00
Максимална защита - 5 епизод- сериал
20:00
HYPEMUSIC - музикални новини и лайфстайл
21:00
Термометър - здравно предаване с Емил Рафаилов
22:00
Психодиспансер - с Албена Вулева
23:00
Новини
23:30
Максимална защита - 5 епизод- сериал
00:30
Минало време- игрален филм
02:30
Диви сърца - 23 епизод- сериал
03:30
Делници - следобеден блок с водещ Николай Колев
06:00
Днес, времето, календар, хороскоп
06:10
Студио 3 /п
08:45
Спорт в обектива /п/
09:45
ТОП ШОП
10:00
Свободен прием
10:45
ТОП ШОП
11:10
Избрано от Студио 3
11:45
ТЕЛЕМАРКЕТ
12:00
Време, календар, хороскоп
12:10
Без монтаж - предаване за актуални теми
12:45
ТЕЛЕМАРКЕТ
13:00
Време, календар, хороскоп
13:10
Спорт в обектива /п/
14:00
Време, календар, хороскоп
14:10
Без монтаж - предаване за актуални теми
14:45
ТЕЛЕМАРКЕТ
15:00
НОВИНИ
15:15
Студио 3
15:30
ТОП ШОП
15:45
Студио 3
16:00
НОВИНИ
16:15
Студио 3
17:00
НОВИНИ
17:15
Студио 3
18:00
НОВИНИ
18:15
Без монтаж - предаване за актуални теми
19:30
НОВИНИ Централна емисия
20:00
Спорт в обектива -обзорно обзорно предаване на Канал 3
21:00
НОВИНИ
21:30
Без монтаж - предаване за актуални теми
23:00
НОВИНИ/п/
23:30
Спорт в обектива /п/
00:30
Еротика - Sexwell
00:45
кратко видео
00:50
Еротичен бутик
01:05
Без монтаж - предаване за актуални теми/п/
05:45
Футбол: Астън Вила - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Среднощен ездач - сериал, сезон 2, /п/
09:00
Военни престъпления - сериал, сезон 7, /п/
10:00
Файъруолкър - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Луис Госет Младши, Мелъд А
12:00
На гости на третата планета - сериал, сезон 6, /п/
12:30
Новата мисия невъзможна - сериал, сезон 1, /п/
13:30
Медикоптер 117 - сериал, сезон 5, /п/
14:30
Бойна звезда Галактика - сериал, сезон 2, /п/
15:30
Среднощен ездач - сериал, сезон 2
16:30
Военни престъпления - сериал, сезон 7
17:30
Новата мисия невъзможна - сериал, сезон 1
18:30
На гости на третата планета - сериал, сезон 6
19:00
Медикоптер 117 - сериал, сезон 5
20:00
Кобра 11: Обади се! - сериал, сезон 16
21:00
Клоунът - сериал, сезон 3
22:00
Наближаващи врагове - екшън-трилър с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Орландо Джоунс, То
23:45
Клоунът - сериал, сезон 3, /п/
00:50
Горещи моменти - еротика
02:50
Национална лотария /п/
03:45
Футбол: Астън Вила - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, /п/
06:00
Пристрастени към живота - сериал, еп. 3
06:20
Разобличаване - пети сезон, еп. 2
07:05
Убийство по сценарий - осми сезон, еп. 11
08:05
Улица Рипър - сериал, еп. 7
09:10
Монк - пети сезон, еп. 5
10:05
От местопрестъплението: Ню Йорк - втори сезон, еп. 8
11:00
Транспортер - първи сезон, еп. 2
11:55
Ударът - четвърти сезон, еп. 2
13:00
Отдел “Антимафия - трети сезон, еп. 19
14:10
Веществени доказателства: Париж - осми сезон, еп. 11
15:05
Мостът - първи сезон, еп. 13
16:00
Убийство по сценарий - осми сезон, еп. 12
17:00
Монк - пети сезон, еп. 6
17:55
Военни престъпления - първи сезон, еп. 8
18:50
Ударът - четвърти сезон, еп. 3
19:55
От местопрестъплението: Ню Йорк - втори сезон, еп. 9
20:50
Отдел “Антимафия - трети сезон, еп. 20
22:00
Убийци - първи сезон, еп. 7
22:55
Военни престъпления - първи сезон, еп. 9
23:50
Мостът - втори сезон, еп. 1
00:45
Разобличаване - пети сезон, еп. 3
01:40
Транспортер - първи сезон, еп. 2
02:35
Улица Рипър - сериал, еп. 8
03:30
Мостът - втори сезон, еп. 1
04:15
От местопрестъплението: Ню Йорк - втори сезон, еп. 9
05:00
Военни престъпления - първи сезон, еп. 9
05:40
Пристрастени към живота - сериал, еп. 3
05:40
Мигове от катастрофата:Космическата совалка Колумбия
06:00
Мигове от катастрофата:Земетресението в Кобе
06:20
Иманяри: Били Хлапето
06:45
Аритметика на живота:Привлекателен ли си?
07:05
Да строиш в дивото: Автобус към затънтената гора
08:00
Златна треска: С последни сили
09:00
Розета: Кацане върху комета
10:00
Морски вълци: Северът срещу Юга: Улов или банкрут
11:00
Настъпление: Втора Световна Война:Рейнджърите водят
12:00
Непобедимите: Блендер срещу чук
13:05
Аритметика на живота: Колко издръжлив си?
13:30
Аритметика на живота: Суеверен ли си?
14:05
Сега или никога: Смъртоносната хватка на океана
14:30
Сега или никога: Кално свлачище
15:00
Настъпление:Втора Световна Война:Командоси на изпитание
16:00
Да строиш в дивото: Върхът на света
17:00
Златна треска: Тежък ден
18:00
Морски вълци: Лоша партия
19:00
Морски вълци:Северът срещу Юга:Вече не сме в Глостър
20:00
Златна треска: Трудна ситуация
20:55
Премиера Морски вълци:Северът срещу Юга: Ледена риба
21:55
Златна треска: Риск печели, риск губи
00:00
Апокалипсис: Първа световна война:Ярост
01:00
Апокалипсис: Първа световна война Страх
01:55
Настъпление:Втора Световна Война:Рейнджърите водят
02:40
Иманяри: Ядрени находки
03:05
Аритметика на живота:Можеш ли да бъдеш шеф?
03:25
Сега или никога: Пропадане в леда
03:50
Brain Games: Интуиция
04:10
Иманяри: Бони и Клайд
04:35
Аритметика на живота: Привлекателен ли си?
04:55
Сега или никога: Катастрофа в морето
05:20
Аритметика на живота: Наивен ли си?
22:55
Да оцелееш в Аляска: Побеснялата река

 
 
Cinefish.bg Cinefish.bg