Cinefish.bg
Cinefish.bg Cinefish.bg
 
Начало »

ТВ програма

ТВ Програма Днес: Петък, 24 октомври, 11:29

Телевизия:
Ден:

05:10
Светиците, тв филм
06:00
Денят започва, Информационен сутрешен блок с водещ Ася Методиева
09:00
По света и у нас, Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура, Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелев
10:30
Зелената линейка
11:05
Не съм затворен кръг, документален филм
12:00
По света и у нас, Информационна емисия
12:30
Обзор Лига Европа
13:10
12 часа във въздуха, игрален филм
14:40
Телепазарен прозорец
14:55
Вирусите атакуват, анимационен филм
15:10
Живот с Дерек, тв филм
15:35
Европа на фокус
16:00
По света и у нас, Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:30
Моцартови празници Правец - 2014: В.А.Моцарт - Дон Жуан, оперен спектакъл
18:00
По света и у нас, Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев, информационно предаване
19:10
БНТ - 55 години от вашия живот
19:40
Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас, Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев, Публицистично обзорно предаване
22:00
Инспектор Валандер: Преди студа, тв филм
23:35
По света и у нас, Информационна емисия
23:50
Зелена светлина
23:55
Дребни мошеници, игрален филм
01:30
Денят започва с Култура
02:45
12 часа във въздуха, игрален филм
04:30
Инспектор Валандер: Преди студа, тв филм
bTV
06:30
Тази сутрин, информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30
Преди обед, токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините, обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави, вечерно токшоу
13:30
Тайните на времето, сериал
15:30
Светлината на моя живот, сериал
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице, публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети, сериал
19:00
bTV Новините, централна емисия
20:00
Север юг, сериал
21:30
Гласът на България, музикално шоу
22:30
Шоуто на Слави, вечерно токшоу
23:30
bTV Новините, късна емисия
00:00
Къща от карти, сериал
01:00
Досиетата Х, сериал
02:00
Преди обед, токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Светлината на моя живот сериал
05:30
Луди за връзване, детски сериал
06:20
Здравей, България, сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе, предаване на НТВ
11:30
Бон Апети, предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
Опасна красота, сериен филм
13:30
Моята карма, сериен филм
14:30
Перла, сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
Малката булка, сериен филм
18:00
Сделка или не, телевизионна игра
19:00
Новините на Нова, централна емисия
20:00
ВИП БРАДЪР 2014, реалити шоу
21:00
Съдби на кръстопът, предаване на НТВ
22:00
Голямата уста, ток шоу
23:00
Господари на ефира, забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
Часът на Милен Цветков, предаване на НТВ
01:00
Лекар на повикване, сериен филм
02:00
На кафе, предаване на НТВ
04:15
Долината на слънцето, сериен филм
05:15
Обсебен
06:00
Приготвено и изядено, кулинарно предаване
06:15
Жертви на модата
07:10
Поднови или продай, риалити
07:35
Планет Кейк, сериал
08:05
Семейните бижута на Демона
08:30
Семейните бижута на Демона
09:00
Победители и загубеняци
09:55
Да живееш с Фран
10:20
Щастливо разведени
10:50
Поверително от кухнята
11:15
Поверително от кухнята
11:45
Измяна
12:40
Шепот от отвъдното
13:35
Анатомията на Грей
14:30
Жертви на модата
15:25
Поднови или продай, риалити
15:50
Планет Кейк сериал
16:25
Жега в Кливланд
16:50
Бивши
17:20
Да живееш с Фран
17:45
Щастливо разведени
18:15
Победители и загубеняци
19:10
Имало едно време
20:05
Анатомията на Грей
21:00
Сърца в пламъци, игрален филм
22:55
Шепот от отвъдното
00:15
Щастливо разведени
00:45
Жега в Кливланд
01:10
Бивши
01:40
Имало едно време
02:30
Обсебен
03:15
Поднови или продай, риалити
03:35
Планет Кейк сериал
04:00
Жертви на модата
04:45
Семейните бижута на Демона
23:50
Да живееш с Фран
AXN
05:55
Сю Томас окото на ФБР, криминален
07:10
Ханибал Post Mortem, специално издание
07:20
Закрилникът, драма, криминален
08:10
Морски Детективи: Лос Анджелис, криминален, екшън
09:00
Сю Томас окото на ФБР, криминален
09:55
Елементарно, Уотсън!, драма, криминален
10:45
Мерлин, приключенски, драма
11:40
Закрилникът, драма, криминален
12:30
Сю Томас окото на ФБР, криминален
13:25
Тийн вълк, драма
14:15
Морски детективи, екшън, криминален
15:05
Морски Детективи: Лос Анджелис, криминален, екшън
15:55
Елементарно, Уотсън!, драма, криминален
16:45
Закрилникът, драма, криминален
17:35
Мерлин, приключенски, драма
18:30
Тийн вълк, драма
19:20
Морски Детективи: Лос Анджелис, криминален, екшън
20:10
Морски детективи, екшън, криминален
21:00
Красавицата и Звяра, драма
21:50
Аз, шпионинът, екшън, комедия
00:20
Морски детективи, екшън, криминален
01:10
Морски детективи, екшън, криминален
02:00
Морски детективи,екшън, криминален
02:45
Сю Томас окото на ФБР, криминален
03:35
Тийн вълк, драма
04:20
Мерлин, приключенски, драма
05:05
Сю Томас окото на ФБР, криминален
23:30
Спартак: Отмъщение, екшън, приключенски
HBO
05:15
В Мидълтън, романтика
07:00
Земята: Ново начало, фантастика
08:45
Човек от стомана, екшън
11:10
Великият Гетсби, драма
13:30
Атлас изправи рамене, 1 част, драма мистерия
15:05
Атлас изправи рамене, 2 част, драма
16:55
Мариачи Гринго, музикална комедия
18:45
Филми и звезди VІ, документален
19:15
Хаос вкъщи, комедия
21:05
Момичета ІІІ, Само за жени, комедия
21:35
Момичета ІІІ, Истина или предизвикателство, комедия
22:05
Банши, Пенсилвания ІІ, Завръщане у дома, криминална драма
00:20
Нюзрум ІІ, драма
01:20
Треньорът, криминална драма
02:50
Мръсна игра, трилър
04:35
Истински секс 31: Добра ли съм в леглото?, документален
22:55
Полет, драма
GTV
06:00
Да, мило, комедиен сериал
07:00
Най-лошата седмица, сериал
08:00
Скуби Ду: Мистерия ООД, анимационен сериал
09:00
Младост 5, комедийно шоу
10:00
Само самотните, Драма, комедия, романтичен
12:00
Семейство Флинстоун, сериал
13:00
Столичани в повече, сериал
14:00
По средата, комедиен сериал
14:30
Най-лошата седмица, сериал
16:00
Кухня, комедиен сериал
17:00
Шоуто на Слави, вечерно токшоу
18:00
По средата, комедиен сериал
18:30
Столичани в повече, сериал
19:30
Семейство Флинстоун, сериал
20:30
Хортън, Анимация
22:30
Кухня, комедиен сериал
23:30
Мразя моята тийн дъщеря, комедиен сериал
00:00
Шоуто на Слави, вечерно токшоу
01:00
Най-лошата седмица, сериал
02:00
Да, мило, комедиен сериал
03:00
Скуби Ду: Мистерия ООД, анимационен сериал
04:00
Да, мило, комедиен сериал
05:00
Шоуто на Слави, вечерно токшоу
07:00
Детски свят:Ekids, анимационна поредица
10:30
Семейни връзки, сериал
11:00
Никакво къпане, игрален филм
13:00
Новини
13:30
Делници следобеден блок с водещ Николай Колев
16:15
Избрано от:Евроком Класик Студио
17:00
Диви сърца, сериал
18:00
Новини
18:30
Невидимите, сериал
19:30
Семейни връзки, сериал
20:00
Седмицата На Иво с Иво Божков
21:00
Руска киновечер:Бащи и дядовци, Комедия
22:30
Документален филм:Свещените планини по света
23:00
Невидимите, сериал
00:01
Седмицата На Иво с Иво Божков
01:00
За тяхно добро, игрален филм
03:00
Диви сърца, сериал
04:00
Делници следобеден блок с водещ Николай Колев
06:30
Спорт в обектива, обзорно предаване на Канал 3
09:00
Без монтаж, предаване за актуални теми
09:45
ТОП ШОП
10:00
Избрано от Студио 3
10:45
ТОП ШОП
11:00
Избрано от Студио 3
11:45
Телемаркет
12:00
Без монтаж, предаване за актуални теми
12:45
Телемаркет
13:00
Без монтаж, предаване за актуални теми
13:45
Телешоп
14:00
Без монтаж, предаване за актуални теми
14:45
Телемаркет
15:00
НОВИНИ
15:15
Студио 3
15:30
ТОП ШОП
15:45
Студио 3
16:00
НОВИНИ
16:15
Студио 3
17:00
НОВИНИ
17:15
Студио 3
18:00
Спорт в обектива след Славия - Локо Пд
19:15
Tелешоп
19:30
НОВИНИ, Централна емисия
20:00
Спорт в обектива, обзорно предаване на Канал 3
21:00
НОВИНИ
21:30
Избрано от Студио 3
23:00
НОВИНИ
23:30
Спорт в обектива
00:30
Еротика Sexwell
00:45
Без монтаж, предаване за актуални теми
01:45
Еротичен бутик
02:00
Без монтаж, предаване за актуални теми
04:20
Студио 3
05:45
Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша Лига
07:40
Зина принцесата воин, сериал
08:55
Военни престъпления, сериал
09:55
Италианска афера, екшън
12:30
Ченге от миналото, сериал
13:30
Медикоптер 117, сериал
14:30
Бойна звезда Галактика, сериал
15:30
Студио А ПФГ
16:00
Футбол: Ботев Пловдив - Берое мач от А ПФГ
18:00
Студио А ПФГ
18:45
Футбол: Литекс Локомотив София мач от А ПФГ
20:45
Студио А ПФГ
21:00
Клоунът, сериал
22:00
Банковият обир, трилър
00:20
Клоунът, сериал
01:25
Фрактура, предаване за рок музика
03:45
Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша Лига
05:40
Пристрастени към живота, сериал
06:00
Закон и ред
06:45
Убийство по сценарий
07:45
Отдел Антимафия
08:50
От местопрестъплението: Ню Йорк
09:45
Възприятие
10:40
Ударът
11:45
Стари кучета
12:50
Веществени доказателства: Рим
14:00
Глейдс
14:55
Отдел Антимафия
16:00
Убийство по сценарий
17:00
Монк
17:55
Военни престъпления: Лос Анджелис
18:50
Стари кучета
19:55
От местопрестъплението: Ню Йорк
20:50
Веществени доказателства: Рим
22:00
Веществени доказателства: Париж
22:55
Военни престъпления: Лос Анджелис
00:45
Закон и ред
01:40
Ударът
02:35
Отдел Антимафия
03:30
Престъпни намерения
04:15
Закон и ред
05:00
Военни престъпления: Лос Анджелис
23:50
Престъпни намерения
VH1
00:00
Късна нощна любов
01:00
VH1 микс
07:00
Стани и засияй с VH1
09:00
VH1 микс
11:00
Познайте от коя година е това парче
13:00
Влюбени с… 2000!
17:00
Това петъчно усещане!
21:00
Подгряване за уикенда!
CNN
00:30
Спорт
01:00
Световен преглед
01:30
Пари
02:30
Азиатско издание
02:45
Азиатски бизнес
03:00
Новините на Америка
03:30
Шоубизнес
04:00
Шоуто на Лари Кинг
05:30
Нюзрум
06:30
Американско издание
07:00
Тази сутрин
07:30
Бизнес
08:00
Тази сутрин
08:30
Бизнес
09:00
Тази сутрин
09:30
Бизнес
10:00
Тази сутрин
10:30
Спорт
11:00
Лари Кинг
12:30
Бизнес Азия
13:30
Световен спорт
14:15
Азиатско издание
14:30
Мода с Елза Кленш
15:30
Световни репортажи
16:00
Кулата
16:30
Шоубизнес
17:30
Спорт
18:30
Американско издание
19:00
Лари Кинг
21:30
Световен бизнес
22:30
Въпроси и отговори с Риц Хан
23:00
Новини от Европа
23:30
В дълбочина

 
 
Cinefish.bg Cinefish.bg